Legíny na každou postavu

Skoro u každé ženy jsou v šatníku také legíny. Ty se v posledních letech staly velmi oblíbené a často nošené. Padnou skoro na každou postavu. A při dobré kombinaci je může nosit každá žena. Dají vyniknout křivkám anebo naopak s volným vrškem můžete schovat problémové partie. Někdo k legínám nosí krátká trička a svetry. Dá tak vyniknout dlouhým nohám, zadečku i úzkému pasu. K legínám se hodí dlouhé i mini šaty, šortky, sukně i dlouhé svetry a halenky. Výborné jsou i v zimních měsících, kdy si můžete pořídit i zateplené legíny a k nim vzít pletené šaty a kozačky.

legíny pro každou ženu

Legíny se teď často nosí i při sportu. Dámské sportovní legíny s vysokým pasem při sportu nepadají, nesjíždějí, krásně drží na těle. Jsou velmi pohodlné, nikde nic netlačí a nepřekáží. Můžete si tak v klidu užívat svoji oblíbenou sportovní aktivitu bez omezení. Sportovní legíny se také vyrábějí nejenom z bavlny, ale také z funkčních matriálů. Díky tomu jsou velmi příjemné, chladivé v letních měsících s díky příměsi merino vlny vás v zimních zahřejí. Vypadají velmi elegantně a jsou praktické na většinu sportů. Legíny mohou být ale i společenské. To když si k nim vezmete šaty či sukni. Můžete se tak cítit velmi komfortně, pokud v šatech třeba musíte běhat za dětmi. Také si k nim můžete vzít velmi krátké šaty, které byste si jinak netroufli vzít.

sportovní legíny

Legíny se vyrábějí v mnoha střizích, provedení i z různých materiálů. Můžete tak mít černé či neutrální legíny, které se budou hodit k většině šatů, triček a tunik. Anebo můžete vybrat velmi originální barevné a obrázkové legíny, které jsou hodně výrazné, přilákají pozornost a jsou veselé. K takovým to legínám se hodí jednobarevný a tlumení vršek. V legínách se tak může cítit dobře každá žena. Ve správně zvolených a padnoucích legínách vynikne vaše ženskost a zároveň se budete cítit pohodlně a komfortně.