Neodolatelné liquidy pro milovníky vanilky!


Vanilka je jednou z tradičních příchutí téměř všeho. A e liquidy do našich elektronických cigaret nejsou výjimkou. Někdo raději tabákové, někdo raději ovocné, a jiní zase rádi dezertové příchutě. Ti, kteří mají rádi právě dezertovky, obvykle ocení příchutě s příměsí vanilky. Pojďme se podívat na několik liquidů ve formě shake & vape, které musí ochutnat každý milovník vanilkových příchutí!

vanilka

Prime – Skotský dezert

Tento liquid patří do řady, kterou vytvořila značka Prime s českým youtuberem Mike Goodwinem. V jeho řadě najdete příchuť bezinkové limonády, tabákovou příchuť, a právě tento skotský dezert. Milovníci dezertovek by rozhodně neměli tento luquid minout. Kombinace vanilkového pudingu s jemným pečivem, karamelu a pravé vanilky, vás posadí na zadek. Doporučujeme nechat alespoň týden nebo dva uzrát.

Adams vape – Vanilla milkshake

Jestli si česká značka Adams vape na něčem zakládá, tak je to právě jejich neodolatelná vanilková chuť, kterou získávají z pravé vanilky. Pokud milujete jemné příchutě, vanilku a chuť vychlazeného milkshaku, tuto příchuť si zamilujete. Silná vanilková chuť se mísí s krémovou vanilkovou zmrzlinou, a to vše doplňuje chuť křupavé sušenky. Tato chuť potěší ty, kteří nemají v lásce příliš sladké příchutě svou decentní sladkostí.

milkshake

Infamous – Special 2 Gentlemans Tart

Liquid plný chuti, který potěší všechny milovníky dezertovek na vanilkovém základu. Neodolatelná, jemná chuť na vanilkovém základu, která se skládá hned ze tří druhů sušenek. Ty jsou doplněné o jemný, vanilkový puding a dávku másla, která celou chuť dělá krémovější a lahodnější.

Expromizer – V1

Pro ty, kteří mají rádi sladké, vanilkové chutě, ale nemají rádi nic ve spojitosti s těstem, je tato příchuť jako stvořená. Užijí si ji hlavně ti, kteří milují kávu. V liquidu si totiž vychutnáte neodolatelnou kombinaci mléčné kávy, bílé čokolády a samozřejmě také vanilky, která celou příchuť dokresluje.