Bydlení na hypotéku


Věděli jste o tom, že existuje také americká hypotéka bez dokládání příjmů? Abych se vám přiznala, tak jsem byla docela hodně překvapená, protože jsem netušila, že by hypotéka bez příjmu vůbec existovala. Víte o tom, že americká hypotéka bez dokládání příjmů je také velice oblíbená? Například moje kamarádka stále dokola opakuje, že ona by bez hypotéky opravdu být nemohla. A americkou hypotéku bez dokládání příjmů má teprve šest let, ale říká, že je lépe si vybrat. Pověděla mi, že s americkou hypotéku bez dokládání příjmů je maximálně spokojená. Ona celý život jinak bydlela v nájmu a bydlela tam s rodinou. Také mi říkala, že už jí bylo trapně.

Jakému bydlení dáváte přednost?

Že je třicet dva let a stále bydlí s rodiči a se svým mladším sourozencem. Ona měla už osm let partnera, ale ani jeden neměl tolik peněz, že by si pořídili za vlastní peníze byt, protože si nechtěli brát žádnou hypotéku. Ale moje kamarádka řekla, že by to trvalo asi dalších deset let, než by si našetřili peníze na bydlení navíc těch deset let nechtěli žít tak, že by museli žít nuzný a chudý život. Proto kamarádka řekla, že jí jedna známá poradila americkou hypotéku bez dokládání příjmů. Tak kamarádce jsem řekla, jestli si to opravdu pořádně promyslela, jestli věří tomu, že americká hypotéka bez dokládání příjmů se jí opravdu vyplatí a že je opravdu špičkou na trhu, jestli opravdu kvalitní finanční produktem.

Mám ráda domy i malé byty.

Kamarádka mi říkala, že už si to dvakrát ověřovala a že ví, že bude naprosto s americkou hypotéku bez dokládání příjmů spokojená. Řekla jsem si, že když kamarádka to má takhle už zjištěné, tak to bude opravdu perfektní nápad. Dokonce i její partner jí americkou hypotéku bez dokládání příjmu odsouhlasil a řekl, že když takhle se jim splní sen o vlastním bytě, tak prý vůbec nevidí problém, proč by si tuto hypotéku vzít nemohli. A já své kamarádce fandím, chci, aby měla splněný sen.