Kvalitně zpracované razítko je dobrou reklamou každé firmy

S nástupem soukromého podnikání se v devadesátých letech zvětšila poptávka razítkách. Každá firma je potřebovala k provozování činnosti. Ať už k potvrzení prací, tak na finanční smlouvy či objednávkové listy. Na žádném razítku nesměly chybět základní údaje: jméno majitele, adresa provozovny, telefonní kontakt a nezbytné IČO – identifikační číslo. Pokud byla firma plátcem DPH – daně z přidané hodnoty, údaj se na razítku rovněž objevoval. Tehdejší výrobci razítek nalepovali gumová razítka na dřevěné rukojeti. Které se namáčely na polštářku v plastové krabičce. Která se musela čas od času navlhčit razítkovou barvou.

Klasické dřevěné razítko

Hned v prvním porevolučním roce se na trhu s razítky objevila firma Trodat. S novinkou. Samonamáčecími strojky, které usnadňovaly manipulaci, protože podušky s barvou byly jejich součástí. Tuto novinku přivítali především podnikatelé, kteří byli často na cestách. Odpadla povinnost přibalovat razítkovací podušku, která často vysychala. A nesloužila svému účelu. Jako druhá se objevila firma Colop printer. Jejich strojky https://www.philips.cz/c-m-pe/holici-strojky-na-oblicej byly obdobné, jako ty z Trodatu. Lišily se tvarem a barevností. Tito dva dodavatelé jsou na našem trhu dodnes. Spolehlivě zásobují provozovny v celé republice. Najdete je i v nabídce všech poboček výroba razítek praha Razítka. V mnoha barevných odstínech a potřebných velikostech. Nejvíce používané jsou ty obdélníkové či čtvercové.

dřevěné razítko

Používají se nejen v podnikatelském sektoru, ale i ve školách, nemocnicích, na úřadech. Kulatá samonamáčecí razítka, se státním znakem uprostřed, jsou určeny pro soudní znalce, notáře. Tento tvar používají i revizní technici a rovněž advokáti. Ředitelé škol jím potvrzují vysvědčení. Pokud se se údaje, která jsou na razítku často proměňují, jsou v nabídce sestavitelná. Zákazník si sám vytvoří potřebované údaje z přiložených písmenkových podkladů. V provozovnách výroba razítek praha naleznete rovněž všechno potřebné ke kvalitní službě vašeho razítka. Náhradní polštářky, podušky či razítkové barvy. Přejeme, ať vám vaše samonamáčecí razítko dobře slouží dlouho a bez problémů.