Striptýz je rafinovaná procedura


Všichni jistě dobře znáte rafinovaný bílý cukr. Byl podroben tzv. procesu rafinace, který z něj odstranil většinu biologicky cenných látek, a tím nás rafinovaně připravil o to nejcennější. Rafinovaný cukr je vlastně jed, který nám téměř nic nedodává, ale naopak nás okrádá o živiny.

Jak vidíte, výraz „rafinovaný“ může mít více významů, a jedním z nich jsou také rafinované metody striptérek v Brně Agenturafox.cz. V tomto případě vás striptérka pochopitelně nebude okrádat o vaše živiny, ale právě naopak. Bude vás zásobovat svou energií a hlavně vám poskytne nebývalou rozkoš a erotické vzrušení. Co je vlastně na dámském striptýzu rafinovaného?

dívka s andělskými křídly

Kostým – kdyby se před vámi striptérka svlékala tak, že si zuje tenisky, stáhne rifle, přetáhne přes hlavu triko nadměrné velikosti a odhodí ponožky, podprsenku a kalhotky, bude to docela nuda a budete si připadat, jako někde na plovárně. Největší rafinovaností striptýzu je vždy kostým. Svlékat perfektně padnoucí oblek sekretářky ředitele, letušky nebo zdravotní sestry je s těmi džínovými kalhotami a vytahaným tričkem nesrovnatelné.

kresba nahé dívky

Pohyby – striptérka pracuje i řečí těla. Tou vám jasně naznačí něco ve smyslu: „Jsem tu jen pro tebe, vnímej mou krásu, užívej si ji v přítomném okamžiku a odhoď všechny zábrany! Přistup blíž, dotýkej se mého těla, miluj mě…“ I když se striptérky nebudete dotýkat, určitě po tom zatoužíte právě poté, co vám svou řečí těla tento smyslný návrh naznačí.

Přirozené křivky – kdybychom se vás zeptali, co je vlastně na ženském těle krásného, možná byste odpověděli, že vlastně ani nevíte, vždyť je to jen pokožka, která zakrývá vnitřní orgány, a tu a tam se objeví nějaký otvor. Následující tvrzení vyzní možná trochu nezvykle, ale to nejkrásnější, co na ženském těle obdivujeme, jsou zejména jeho tvary. Ta neuvěřitelně dokonalá harmonie geometrických křivek. Ty nás dostanou a stěží se jim můžeme bránit.

Prostředí – jistě by nemělo smysl provádět striptérské vystoupení někde ve skladišti mezi krabicemi s nářadím, kde je kolem vás spousta prachu a špíny. Na striptýz musíte prostředí řádně připravit – tichou hudbu, nebo ještě lépe vůbec žádnou, intimní osvětlení, vhodný nábytek (křesla, židle, stůl či postel) a pochopitelně i příjemné teplo, aby nahé striptérce nenaskakovala na těle husí kůže. Čím lépe prostředí nachystáte, tím větší efekt striptýz bude mít.