Ready made společnost

Nejprve si řekneme, co to vlastně ready made s.r.o. znamená. Koupě ready made společnosti znamená, že si zaberete a převezmete firmu, která je v podstatě již vytvořená a zapsána ve veřejném rejstříku. Takováto firma však nikdy nepodnikala a nikdy neprováděla žádnou činnost, a proto si můžete převzít její název a založit si vlastní podnikání. Jestliže se obáváte nějakých dluhů, tak můžete být naprosto klidní, protože v naší smlouvě garantujeme bezdlužnost daného subjektu.
hong kong město.jpg
Čili jakmile si zakoupíte firmu v takovémto provedení, tak si můžete být naprosto jistí, že jste si vybrali správně a že firma nebyla dříve zadlužená. Tyto firmy v minulosti neprováděly žádné činnosti a proto je jejich název takto k dispozici.
Některé z nich mohou mít dokonce splacený základní kapitál ve výši 100 000 korun. Založte si společnost s.r.o. snadno a jednoduše.
kolegové u stolu.jpg

V čem jsou tedy ty výhody, když zvolíte koupi právě takovéto společnosti?

Ø Rychlost. To je nejdůležitější a hlavní faktor. Pokud chcete okamžitě podnikat a nemáte čas lítat po úřadech a vyřizovat veškeré potřebné náležitosti, tak je to nejlepší a především nejrychlejší řešení jak uspět. Nebudete totiž potřebovat zakládat novou firmu a proto je pořízení takovéto společnosti opravu výhodné.
Ø Jelikož je společnost již založená, tak nebudete muset obíhat úřady a ztrácet čas zbytečným vyřizováním. Nehledě na to, že ušetříte spoustu času, protože veškeré vyřizování trvá dlouho dobu a musíte čekat na povolení od úřadů a podobně. Tímto způsobem můžete začít podnikat téměř okamžitě. Vyberte si vhodnou firmu z veřejného seznamu a my vše zařídíme. Převod je naprosto jednoduchý a snadný, takže s tím nebudou žádné zbytečné komplikace.
mladík v mikině.jpg
Stoprocentně ručíme za bezdlužnost. Seznam je veřejný a může v něm listovat každý. Pokud byste chtěli takovouto firmu, stačí si vybrat právě z tohoto seznamu. Firma bude stoprocentně bez dluhů, to garantujeme také v naší smlouvě.