Pro dlouhé letní osvěžení

Zahrada u rodinného domu přímo vybízí k tomu, abyste na ní trávili co nejvíce času. K tomu je třeba nejen terénní úpravy, hezké posezení, stromy a keře, které vám poskytnout dostatek stínu. Zanedlouho budete vyhledávat i prostor, kde budete moci trávit čas aktivněji. Stačí pár horkých letních dní a nebudete mít jinou myšlenku než tu, jaký zahradní bazén si pořídíte. A jestli jsou ve vaší rodině i děti, váš nákup tím jen uspíšíte. Zahradní bazén si vaše děti zamilují od první chvíle a velmi brzy si jej oblíbí i jejich kamarádi a děti ze sousedství. Jen pár dní uplyne a vaše zahrada se stane místem, odkud se bude ozývat hlasitý smích a jásot. Perfektně strávené letní dny budou ty, kdy si můžete užívat vodní radovánky společně s celou rodinou.

krása vody

Senzační osvěžení bezpečně

Horké letní dny a spousta času, který strávíte u zahradního bazénu má pochopitelně vliv i na kvalitu vody v nádrži. O tu je třeba se pečlivě starat. Výborným pomocníkem jsou tablety 5v1. Ty zajistí vašemu bazénu vše, co potřebuje. Velkou výhodou je jejich jednoduché používání. Stačí je umístit do plováku a jejich dokonalé složení se postará o výborné výsledky. Samozřejmě s pomocí bazénové filtrace, bez které není možné si představit žádné koupání v zahradním bazénu.
zábava s vodou¨
Tablety se starají nejen o hygienickou čistotu vody, ale také o průzračnou hladinu. Těšit vás bude nejen koupání v bazénu, ale i samotný pohled na něj. Jistě byste nechtěli, aby došlo k situaci, že musíte přistoupit k okamžitému vypuštění bazénu a jeho důkladnému vyčistění. Tak byste museli zase dlouze čekat na prohřátí vody. Za zmínku stojí samozřejmě i nemalé náklady, které se pojí s častým vypouštěním a napouštěním bazénu. Starejte se o kvalitu vody průběžně a každý den kontrolujte, zda nedochází k usazování nečistot. S multifunkčními tabletami si hygienicky čistou vodu budete dopřávat po dlouhé týdny.