Peníze, které potřebujete

V životě mnoha z nás se někdy vyskytne situace, kdy potřebujeme rychle sehnat větší obnos peněz, ale banka nám z nějakého důvodu odmítne poskytnout půjčku. Může to být exekuce, kterou jsme zažili v minulém vztahu, a její následky nás nyní pronásledují, jako duchové zemřelých. Mohli jsme projít insolvencí, nebo nemůžeme prokázat všechny naše příjmy, a tudíž podle banky na půjčku nedosáhneme. Jaké jsou tedy naše možnosti?

prázdná peněženka

Nebankovní hypotéka

Jedná se o hypotéku, o kterou si zažádáte v nebankovní společnosti. Tyto společnosti na rozdíl od bankovních totiž nemají tak náročné požadavky, přitom však nabízejí možnost splácení až na třicet let, úrokové sazby již od 4%, a navíc můžete mít peníze již během pár dní. Je zde možné dostat dokonce i hypotéku po insolvenci, hypotéku bez registru, nebo si zažádat o vyplacení exekuce. Potřebujete jen nemovitost, kterou můžete ručit, a pokud seženete spolužadatele, může získat i hezky nízkou úrokovou sazbu, což se vyplatí. Úvěr můžete kdykoliv předčasně zaplatit, a to bez potíží a zvláštních poplatků. A na co lze použít nebankovní hypotéku?

  • Na koupi pozemku, či nemovitosti.
  • Na vyplacení exekuce.
  • Přefinancování nevýhodné půjčky.
  • Podnikatelské zájmy – jako je například koupě restaurace, hotelu, šicí dílny, obchůdku.
  • Na nákup prázdninové nemovitosti.

sázení peněz

Americká hypotéka

Na rozdíl od klasické nebankovní hypotéky se zde už prověřují záznamy v registru, ale nemusíte mít strach. Drobné záznamy, pozdní splátky, dluhy na sociálním a zdravotním pojištění nebudou problémem. V případě, že však váš registr není plně průchozí, neztrácejte hlavu. S pomocí spolužadatele na ni můžete i tak dosáhnout.

Kde sehnat půjčku mimo bankovní sektor?

Společnost Nebankovní hypotéky nabízí nebankovní hypotéky, americké hypotéky, hypotéky bez registru, vyplacení exekucí, a další finanční pomoc za výhodných podmínek. Jednoduše stačí vyplnit formulář, a brzy se vám ozve pracovník, který s vámi vyřeší veškeré náležitosti.