Members card


Pokud nevíte, jak naložit se svým volným čase, a máte kolem sebe kamarády nebo rodinu, kteří se rádi účastní různých adrenalinových aktivit? Pak je laser game přesně pro vás. Užijete si u ní opravdu hodně legrace a zábavy a s sebou si odnese nezapomenutelné zážitky. Je to kolektivní hra, u které zažijete i napětí a zároveň zapomenete na starosti z běžného každodenního života, prostě úplně vypnete a soustředíte se jen na hru. Ačkoliv je to střílečka, tak to není hra jen pro mužské pohlaví, sami byste se divili, jak některé ženy tato hra pohltí.

DSC_0196

V rámci hry se i zapotíte, takže si buďte jisti, že o pohyb zde nebude nouze. Na místě dostanete speciální vestu se senzory, do ruky laserovou pistoli a můžete se vydat za soupeři. Vaším cílem je získat samozřejmě co největší skóre, které budete získávat zásahem do vesty vašeho soupeře. Rozhodně zde nejde o život, tak se nemusíte bát.

labyrint (48)

Pokud se vám tato hra zalíbí natolik, že si řeknete, že tam budete chodit častěji tak je tu pro vás připraven věrnostní program neboli Memebers card Laserfunpraha. A jaké že výhody přináší? Nebo proč si tuto kartu obstarat? Je jasné, že cena bude nižší než standardně, tzn. že si vždy zahraješ za 79 Kč, bez ohledu na to, zda jste dospělý nebo student. Kartu lze získat tak, že budeš nejprve chodit pravidelně hrát a za každou hru dostaneš razítko, musíš nasbírat celkem 15 razítek, z toho každou pátou hru máš zdarma. Pokud toto splníš, a odevzdáš společně se svými osobními údaji, které je nutné vyplnit, dostaneš Loyalty card, jak tomu přesně říkají.
Díky této kartě budeš moci hrát výrazně levněji, můžeš se účastnit výhodnějších members akcí, budeš mít levnější startovné na různých turnajích, přednostní registrace na laser game, možnost seznámení se dalšími hráči, budeš moci mít na své kartičce uvedenou svou přezdívku.