Kvalitní zubař, kterého jen tak nenajdete

Kvalitní a bezbolestný zubař je v dnešní době k pohledání. Většina zubařů už nenabírá nové klienty a mnoho z nich neprovádí svojí práci pečlivě a bezbolestně. Jestliže jste v situaci, kdy nemáte zubaře a trápí Vás bolest zubů, nebo kazy, tak neváhejte a obraťte se na novou moderní kliniku v Praze. Zubní klinika Praha Clinicplus, je osvědčená a nabídne Vám tu nejlepší možnou péči o zuby.

klinika (3)

Zubní klinika, která se nachází na Praze 10 ve Vršovicích, je vyhlášené a nabídne Vám perfektní péči. Pracuje zde profesionálně proškolený personál, který je ochoten vždy pomoci. Zubaři jsou zde na vysoké úrovni a jejich zákroky jsou bezbolestné a udělány s tou největší pečlivostí. Mimo Vršovic má tato klinika pobočky i na jiných adresách mezi ně patří Mělník, Dolní Počaply a také Roudnice nad Labem. Pokud však zvolíte Vršovice, můžete se těšit na dobré parkování, které se nachází u obchodního centra Eden. Samozřejmě sem můžete dojet i tramvají, nebo autobusem. Provádějí se zde specializované zákroky, ale také preventivní prohlídky, dentální hygiena a spousta dalších věcí. Všechno je navíc na jednom místě a tak nebudete muset zbytečně cestovat.

klinika (2)

Na webových stránkách této kliniky se můžete podívat na podrobný ceník a přečíst si zajímavosti, o klinice. Také zde najdete fotogalerii, ve které je zdejší personál a prostory kliniky. Mezi věci, které stojí za zmínění, tak je určitě spolupráce s pojišťovnami. Ty Vám ušetří nemalé peníze a budete rádi, že jste nenechali u zubaře celou výplatu. Spolupráce probíhá s VZP, Maxima a se všemi státními pojišťovnami. Objednání navíc můžete vyřídit online, nebo po telefonu. Navíc tato klinika nabírá nové pacienty a to bez rozdílu věku.

Máte-li problémy se zuby, tak neváhejte a navštivte tuto kliniku. Nikdy by člověk neměl zuby podceňovat a to proto, že je bude potřebovat celý život.