Zipové sáčky – vděčné téma pro praktické a tvořivé jedince

Práce na zahradě

Lidé, kteří se věnují zahrádkaření a drobné zemědělské činnosti, používají sadbová semena, sypká hnojiva, písek, substrát, perlit, škváru a další sypké hmoty, které ukládají do různých nádob ve sklepě či v zahradních hospodářských objektech. Zipové sáčky jsou pro tuto činnost ideální, vyrábí se v pestré škále velikostí, ale co je podstatné, každý z nich dobře plní svou funkci díky bezpečnému uzávěru. Pokud sáček neopatrností neprotrhnete, uchová svůj obsah dlouhou dobu v jakékoli místnosti.

Nepořádek v psacím stole

Máte-li při ruce sadu zipových sáčků, můžete konečně efektivně roztřídit všechny drobnosti v psacím stole. Někteří lidé totiž ponechávají různé drobnosti uvnitř zásuvek psacího stolu různě poházené, ty se pak navzájem promíchají a ztrácíte přehled o tom, co tam vlastně máte, jako jsou různé sponky, šroubky, příchytky, knoflíky, pastelky, pera a tužky, gumy, zvýrazňovače atd. Oddělte vše od sebe a mějte tyto drobné předměty přehledně po ruce.

kancelářské potřeby

Chaos v mrazáku

Mrazicí box by měl být natolik přehledný, že tu nebudete dlouho nic hledat, a hlavně bude vnitřní prostor dostatečně zaplněný a využitý. V malých mrazácích se počítá každý centimetr navíc a právě úsporu místa očekávejte od sáčků na zip, které uvnitř vyskládáte flexibilně podle situace. Výhodou je, že polyetylen je zdravotně způsobilý pro práci potravinami a jejich dlouhodobé skladování.

sponky do vlasů

Balení věcí na dovolenou

Někteří lidé jsou zoufalí z omezené hmotnosti zavazadel do letadla či omezené velikosti batohu při vícedenní turistice. Při balení potravin přemýšlí nad tím, jakou plastovou dózu či plechovou krabičku nebo sklenici budou nuceni brát s sebou, aby se jim vůbec do zavazadla vešla a nebyla moc těžká. Obraťte svou pozornost raději k zipovým sáčkům, s nimi vůbec nemusíte řešit tyto otázky, navíc jsou velmi levné a k dispozici v mnoha velikostech.