První kroky vedou do prodejny se sportovním zbožím

Vzhledem k faktu, že vnuk rád sportuje, inspiraci hledejte ve specializované prodejně sportovních potřeb a doplňků. V posledním roce začal vnuk hrát fotbal a tak by určitě přivítal kvalitní kopačky. Těch je v nabídce na osm set druhů. Od všech světových výrobců. Kvalitu kopaček zaručuje materiál, ze kterého jsou vyrobeny. A rovněž použitá technologie jejich zpracování. Vybrat je rovněž potřeba mezi nízkými a kotníkovými kopačkami, které jsou navíc vybaveny vnitřní ponožkou.
Dárek k 10. narozeninám
Kromě výběru značky je rovněž nutné zvolit, na jakém povrchu se v nich bude hrát. Ať už lisovky, sálovky či turfy. Vhodným dárkem, který by vnuk rovněž ocenil, je tréninkové oblečení na fotbal. Především trika a dresy jsou pro začínající hráče nepostradatelnou součástí výbavy. Na trhu jsou v nabídce i dresy s potisky slavných fotbalových klubů či světoznámých hráčů. Které na sebe malí fotbalisté oblékají s nadšením. Také štulpny, které jsou nedílnou součástí výstroje, musí být barevně sladěné. A ideálně zkombinované i stejným potiskem. Do kvalitní výbavy každého malého fotbalisty patří vlastní míč – tréninkový, sálový či zápasový. Při jeho výběru je potřeba zjistit, co od něho bude hráč požadovat. Velmi důležitá je jeho správná velikost a pro mladší žáky je nejvhodnější menší míč velikosti 3 a 4. Fotbalové chrániče jsou dalším typem pro vítaný dárek desetiletému vnukovi. Jeho velikost vybíráme podle výšky postavy.
Narozeninový dort
Existují dva typy, kdy jeden chrání i kotníky a druhý se nastavitelným páskem utahuje kolem lýtka. Přes něj se navléká kompresní návlek. Brankářské rukavice jsou nejdůležitější výbavou při chytání míče v bráně. Pomáhají chránit ruce před zraněním. A také lépe se v nich drží míč v deštivém počasí. Správnou velikost určuje obvod dlaně, aby při navlečení vytvořily druhou kůži brankáře. Ty nejkvalitnější mají latexovou výplň, která zajišťuje dobrou přilnavost.