Pořád máte naději

Je poměrně snadné dostat se do finančních problémů, co říkáte? O tom víte své. Ať je jeden dluh za druhým. Nebo nadstandardní život, na který nemáte. Vždycky jde o nedomyšlení důsledků svého jednání. A jako zdravý člověk nemáte nárok na ospravedlnění. Neexistuje žádná omluva pro Vaše jednání. Ale takovými řečmi Vám nikdo nepomůže, viďte?
rozpočet a kalkulačka.jpg
Teď už víte o chybách, které jste udělali.
Nastala doba pro oči pro pláč a hlavu v dlaních. A to nemluvíme o černých myšlenkách, které se Vám hlavou prohání, jak formule na okruhu. Pozdě bycha honit, že ano? I když už víte, jakých chyb jste se dopustili, pořád to neřeší Vaši tíživou finanční situaci.
Vzchopte se, není všem dnům konec.
Jenže, a o tom možná nevíte, přece jen existuje ještě nebankovní hypotéka, která Vás nenechá ve štychu. Se kterou můžete svou neutěšenou finanční situaci vyřešit. Zlepšit ji a odrazit se od ní k lepším zítřkům!
Je fantastické, že i v momentě, kdy máte pocit, že je všechno ztraceno, se najde někdo, nebo něco, co Vám dokáže ještě pomoci z nesnází. A tím odrazovým můstkem pro vyřešení finančních problémů je hypotéka, poskytovaná nebankovním sektorem!
peněženka a svinovací metr.jpg

Můžete se setkat s názorem, že nebankovní sektor není tou správnou institucí pro získávání peněz z úvěrů. Ale proč ne?
· Budete splácet to, k čemu jste se zavázali?
· Budete plnit všechny podmínky, které ze smlouvy, kterou jste stvrdili podpisem, vyplývají?
· Budete dodržovat termíny splátek?
Vždyť je to úplně stejné, jako v sektoru bankovním. Sankce budou také stejné. Jediný rozdíl je v tom, že při žádosti o nebankovní hypotéku nemusíte předkládat příliš mnoho dokumentů. A navíc je bezúčelová. Jedinou a hlavní podmínkou je vlastnictví nemovitosti, nebo vlastnictví nemovitosti druhou osobou.
Proto opusťte okamžitě zónu nesmyslných černých myšlenek a začněte jednat s nebankovním sektorem! Pořád se nenacházíte v beznadějné situaci. Pořád máte šanci na nový začátek!