Jak na přirozené denní líčení?

Spousta žen se líčení vyhýbá, jelikož neví, jak na něj. V dnešní době je na trhu k dostání nepřeberné množství líčidel a kosmetiky, takže může být někde poněkud složité zorientovat se v tomto sortimentu a zvolit správné produkty.

otevřená řasenka

Jak jej zvládnout i po ránu?

Přirozené a svěží denní líčení není žádná věda a jeho vytvoření vám zabere jen pár minut. A jak je již zmíněno výše, k vytvoření dokonalého make upu vám bohatě postačí pár produktů. Úplným základem je dobře zvolený make up, který bude sedět odstínu a typu vaší pleti. Pokud nechcete používat klasický make up, pak zvolte pouze tónovací krém či některý z takzvaných bb krémů, které jsou nejsou natolik hutné a vytvoří velmi přirozený vzhled. Pod oči naneste malé množství světlého korektoru, který zakryje případné kruhy pod očima.

Dále je dobré mít po ruce růž na tvář, která váš obličej rozzáří a vy pak budete vypadat svěže a odpočatě. Oči jednoduše zvýrazněte řasenkou. Dbejte na to abyste na oči nenanesla příliš velké množství produktu. Pokud máte velice citlivé oči, pak vyzkoušejte přírodní řasenku Pulo.cz, která vaše řase nádherně zvýrazní, ale zároveň nebude vaše oči dráždit, a to díky přírodnímu složení.

Nezapomeňte na obočí, které dominuje našemu obličeji. Postačí pokud jej pouze “učešete” a zafixujete bezbarvým gelem. Pokud je vaše obočí příliš světlé, můžete jej lehce zvýraznit řasenkou či tužkou na obočí. Na rty pak už jen postačí váš oblíbený lesk či rtěnka a můžete vyrazit!

kosmetika

Investujte do kvality

I v případě dekorativní kosmetiky se vyplatí investovat do kvalitních produktů, které nebudou vaší pleti ubližovat. Mějte na paměti, že líčidla máte na sobě mnohdy celý den. Proto je důležité, aby například make up či tónovací krém, jež používáte, zbytečně neucpával vaše póry. Každý večer je poté zapotřebí líčení pořádně odlíčit, tak aby pleť mohla dýchat a netvořily se nechtěné nedokonalosti.