Placená společnice

Mladé ženy touží často po krásných špercích, značkovém oblečení, hezkém účesu, kvalitní kosmetice, cestování. To ovšem něco stojí a ne málo. Kde na to vzít, pokud studujete a Vaši rodiče mají co dělat, aby Vás finančně na vysoké škole mohli podporovat?
bruneta v podprsence
Existují brigády, jejichž četnost se mění podle situace na trhu práce. Na těch si ale studenti vydělají tak stovku za hodinu a to nemůže větší výdaje mladých žen pokrýt. Existuje tu pak ještě další možnost. Netýká se všech, protože je třeba na ni mít patřičný vzhled a postavu. Je tu ale nemalé procento dívek, které si mohou přivydělávat jako placené společnice.
Pozor! Nejedná se v žádném případě přímo o prostitutky. Záleží na poptávce a nabídce. Dívky mohou třeba manažery doprovázet pouze na různá jednání, společenské akce, za kulturou. Dělat jim hezký a příjemný doprovod, který jim budou ostatní závidět. Nemusí ovšem nutně skončit v posteli. Ale samozřejmě mohou. Tady hrají roli vzájemné sympatie, touha po penězích, zvědavost, atd.
Studentky se touto brigádou obvykle nikde nechlubí, ale jejich okolí si může lámat hlavu nad tím, kde berou peníze na svůj vyšší životní standart. Další výhodou této práce bývá, že se dostanete do společenských kruhů, do kterých byste se třeba jinak nepodívali a také často navštívíte místa, která byste jinak nenavštívili.
Existují internetové stránky, přes které si studentky dokonce mohou sehnat svého „sponzora“, který je pak při studiu bude zahrnovat dary a penězi a očekávat za to nějaké ty protislužby. Máte pak ale jednoho mecenáše na delší čas a může z toho dokonce vzniknout i plnohodnotný vztah. Je to asi příjemnější, než každý večer jiný muž.
úsměv brunetky
Rozhodně je to oboustranně výhodný vztah. Bohatý muž si zaplatí krásnou ženu, která bude jeho ozdobou, ale nemusí se na ni nikterak vázat a nic jí slibovat a žena si vydělá velké množství peněz, které jí zajistí pohodlné studium.