Zvolte do své ložnice to nejlepší

Určitě jste už někdy slyšeli nebo četli o tom, že člověk prospí téměř jednu třetinu svého cenného života. Je to poměrně vysoká hodnota, nemyslíte? Právě z toho důvodu byste si měli položit otázku, jestli je váš spánek dostatečně kvalitní, jestli vám přináší to, co od něj očekáváte a jestli by nešel ještě nějak vylepšit. Pokud jste, jakkoliv nespokojení, tak řešením pravděpodobně bude koupě nové postele. Právě postel spolu s roštem a matrací představují trio, které je pro zdravý spánek naprosto zásadní. Položte si tedy ruku na srdce a sami sebe se zeptejte, jestli jste pro výběr těchto prvků udělali opravdu maximum?

spánek

Masiv je materiál, který si zamilujete

Rozhodli jste si pořídit nový rám postele? To je výborné rozhodnutí, které se projeví v kvalitě i kvantitě vašeho spánku. Nyní byste se však měli pořádně zamyslet nad tím, co od takovéhoto rámu vůbec požadujete, jaké byste si představovali, aby měl vlastnosti. Jestliže chcete vsadit na jistotu a moc nad tím nepřemýšlet, tak rozhodně neprohloupíte, pokud investujete do manželské postele 180×200 vyrobené z prvotřídního masivu. Masiv je materiál, který se v oblasti ložnice osvědčil ze všech nejvíce – dřevo krásně voní, je pevné, snadné na údržbu, vypadá naprosto fantasticky.

Výhody zkrátka převyšují, mezi nevýhody lze zařadit snad jen trošku vyšší cenu, která však není až tak vysoká, jak se může zdát. Když totiž uvážíte i dlouhou životnost díky vysoce kvalitnímu materiálu a provedení, tak zjistíte, že to vlastně až tak šíleně vysoká částka nebyla, ba naopak.

ložnice s postelí

Rozměr vhodný pro každý pár

Co se týká rozměru, asi vás nejvíce, jakožto manželský pár, zaujal 180×200 centimetrů. To je univerzální velikost, se kterou se můžete setkat ve valné většině ložnic. Pokud na posteli budou spát dva lidé, tak je to naprosto ideální. Oba budou mít dostatek prostoru, a i přesto nebude lůžko příliš prostorově náročné.