Lovci nábytkových pokladů

Ve Světě pokladů jsou pro Vás připraveny opravdové poklady. Všechen nábytek je vyráběn s láskou k řemeslu s důrazem na kvalitu. Na výrobu dobového nábytku je užito masivní kvalitní dřevo, které má svůj osobitý charakter. Vybírat můžete repliky nebo restaurovaný originální nábytek.

Veškerý nábytek ze Světa pokladů je dodávaný ve smontovaném stavu. Originální nábytek se vyrábí v Kutné hoře a má tedy český původ u restaurovaného zámeckého nebo starožitného nábytku není původ jasný.

Vybírat můžete z:

  • Tradičního selského nábytku
  • Středomořského a rustikálního nábytku
  • Nábytku Provence, francouzského nábytku
  • Lidového ručně malovaného
  • Zámeckého a starožitného nábytku
  • Obrazů, nástěnných maleb
  • Sběratelských předmětů

dřevo

Pohodlně se usaďte….

Selská židle, křesla nebo lavice. Ať už máte jakýkoli vkus, výběrem z těchto kousků rozzáříte pokoj a celou domácnost. Sedací nábytek vypadá velice půvabně a dobově.

Repliku selské židle, vyrobenou podle předlohy z minulého století, zakoupíte ve Světě pokladů v jakémkoli množství. Na výrobu se aplikují tradiční truhlářské postupy, každá židle je originál a může se lehce mezi sebou lišit, protože jsou vyráběny ručně. Židle jsou vyráběny z masivního smrku a na povrchovou úpravu se používá anglický nábytkový vosk. Patinovou povrchovou úpravu můžete mít na křesle z masivního smrku. Bude tedy dokonalou replikou originálu z 19. století.

nábytek

V nabídce naleznete krásné předsíňové lavice s úložným prostorem. Předsíňovou lavici můžete mít v různých rozměrech s povrchovou úpravou anglickým voskem nebo patinované a s jiným vnitřním vybavení.Klasická selská lavice je vyráběna v různých rozměrech s povrchovou úpravou anglickým voskem, ale můžete ji mít i patinovanou s různým vnitřním vybavením. Má vysokou stabilitu, je vyráběna tradiční technologií ručně. Je zaručena vysoká životnost.